Čo sa u nás deje

Úspešne sme ukončili Týždeň dobrovoľníctva 2024

Predposledný májový týždeň patril nielen v Trnavskom kraji, ale na celom Slovensku podujatiu Týždeň dobrovoľníctva 2024, ktorý je akousi ochutnávkou dobrovoľníckych príležitostí.

Hľadáme hrdinov a hrdinky malých veľkých skutkov

Dobrovoľníci a dobrovoľníčky, prihláste sa na Týždeň dobrovoľníctva, ktorý sa uskutoční už v termíne od 20. do 26.mája 2024.

V Piešťanoch sme odštartovali Roadshow pre mimovládky

V utorok 16.4.2024 sa v piešťanskom CVČ Ahoj uskutočnilo prvé zo série informačných stretnutí, venovaných predovšetkým mimovládnym organizáciám pracujúcich s mládežou a dobrovoľníkmi.

Hľadáte hrdinov malých veľkých skutkov?

Máte aktivity, ktoré si vyžadujú zásah hrdinu? Prihláste aktivitu vo vašej organizácii na Týždeň dobrovoľníctva. Dajte priestor dobrovoľníkom a dobrovoľníčkam vo vašom okolí.
16. ročník celoslovenskej kampane sa uskutoční v novom termíne - od 20. mája do 26. mája 2024.

Národné ocenenie Srdce na dlani putovalo tento rok aj do nášho kraja

V stredu 13. marca v Primaciálnom paláci v Bratislave odovzdali národné ocenenia Srdce na dlani výnimočným dobrovoľníkom, dobrovoľníčkam a dobrovoľníckym projektom z celého Slovenska. Dve z deviatich cien, ktoré sú najvyšším ohodnotením, aké môžu dobrovoľníci na Slovensku dostať, získali naše krajanky – Ľudmila Fedorová a Silvia Krišáková.

1 2 3 6
© 2024 Dobrovoľnícke centrum Trnavského kraja
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram