Týždeň dobrovoľníctva

Slovensko sa vďaka Týždňu dobrovoľníctva každý rok na jeden týždeň mení na krajinu dobrých skutkov. Týždeň dobrovoľníctva organizuje Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií v spolupráci s regionálnymi dobrovoľníckymi centrami od roku 2017. Od roku 2022 sme súčasťou tejto národnej kampane aj my.

Počas jedného týždňa počas roka svoje brány otvárajú stovky dobrovoľníckych organizácií po celom Slovensku, ktoré pripravia množstvo zaujímavých aktivít pre tých, ktorí sú pripravení nezištne pomáhať. Je teda určený všetkým, ktorí by radi venovali svoj čas pomoci iným. Dobrovoľníci a dobrovoľníčky sa tak zoznámia s novými ľuďmi, spoznajú zaujímavé organizácie vo svojom okolí a zostane v nich dobrý pocit z toho, že pomohli tým, ktorí to potrebujú.

Týždeň dobrovoľníctva organizujú naprieč Slovenskom jednotlivé krajské dobrovoľnícke centrá: Bratislavské dobrovoľnícke centrum, Centrum dobrovoľníctva Banská Bystrica, Nitrianske centrum dobrovoľníctva, Prešovské dobrovoľnícke centrum, Trenčianske dobrovoľnícke centrum, Dobrovoľnícke centrum Trnavského kraja a Žilinské dobrovoľnícke centrum.

Viac informácií o podujatí nájdete aj na www.tyzdendobrovolnictva.sk.

Týždeň dobrovolníctva 2023Týždeň dobrovolníctva 2022
© 2024 Dobrovoľnícke centrum Trnavského kraja
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram