Radi by sme vám ponúkli príležitosť pre 1 mladého človeka (vo veku 18-30 rokov) stať sa EZS dobrovoľníkom v našom tíme v Youth for Equality.

Ponuka je platná od jari 2023 na dobu do 10 mesiacov. Vybraný dobrovoľník získa mesačné vreckové, príspevok na stravu a ubytovanie. Hlavnou náplňou práce je spolupráca na medzinárodných projektoch a výpomoc s organizáciou lokálnych podujatí. Preto je dôležité, aby ovládal anglický jazyk aspoň na hovorovej úrovni a mal dostatočnú časovú voľnosť dochádzať každý deň do nášho officu v centre Trnavy. Výhodou je záujem o témy neformálneho vzdelávania, aktívneho občianstva a environmentalistiku. 

Je to výborná príležitosť získať skúsenosti s projektovým manažmentom, organizačné a komunikačné zručnosti, rozvíjať svoje talenty a pracovať s mládežou.

Prihláška je otvorená do 30.01.2023, pohovory s vybranými kandidátmi budú prebiehať v priebehu januára.

Vďaka potravinám a hygienickým pomôckam z Najväčšej potravinovej zbierky Tesco dokáže Charita pomáhať tisíckam ľudí v núdzi. Teraz potrebujeme TEBA, aby bola zbierka úspešná aj tento rok.

Potravinová zbierka sa uskutoční v dňoch v dňoch 23. do 25. novembra. Zapoj sa do zbierky ako dobrovoľník a postav sa s nami do stánkov v predajniach Tesco. Prispej tak svojou trochou k tomu, aby sme vyzbierali potreby pre ľudí, ktorí sú v zlej životnej situácii.

Vyber si zo zoznamu predajňu v tvojom okolí, následne ťa budeme kontaktovať a dohodneme sa na podrobnostiach.

Do Baterkárne sa konečne vracia obľúbený knižný klub! Ľúbiš knihy a diskusie o knihách? Ber to ako znamenie, pretože hľadáme Koordinátora knižného klubu. Tvojou úlohou bude Klub zorganizovať (komunikácie, prihlasovanie účastníkov, nadstavenie pravidelnosti a pravidiel knižného klubu a i.) a viesť.

Pridaj sa k nám na 5-ty ročník festivalu nezávislého profesionálneho divadla Fokus – Pokus.

Náplň práce dobrovoľníkov na festivale

Koho hľadáme

Požiadavky 

Prečo si vybrať nás

Ak máš rád*rada divadelné umenie a chceš si vyskúšať ako funguje zákulisie festivalu, si pre nás ako stvorený*á. Tvoja kreativita u nás neostane nevypočutá. Radi sa zlepšujeme a prehodnocujeme ako festival funguje. Vo festivalovom tíme máme viacero osôb, ktoré svoje pôsobenie v kultúre začínali na dobrovoľníckych pozíciách. Dobrovoľníctvo u nás ťa môže motivovať meniť aj svoje okolie k lepšiemu. 
Výhody

Dodatočné informácie

Privítame každú pomocnú ruku. Ak máš čas na konci leta a rád*rada sa zapojíš kreatívne či inak na našom festivale smelo napíš. Stiahni so sebou aj kamošov, o ktorých vieš, že by ich táto ponuka mohla zaujímať a majú čas v rozmedzí konania festivalu 31. 8. – 3. 9. 2023.
Budeme radi, ak nám vyplníš dotazník TU


Tešíme sa na teba!

Milé dobrovoľníčky a dobrovoľníci, 

Máme pre dvoch z Vás ponuku dobrovoľníčenia na festivale CIBULAFEST, Holíč 21.- 23. júl 2023, v časoch od 10:00 do 20:00. Konkrétne ide o pomoc v informačno-náborovom stánku celoslovenskej verejnoprospešnej kampane "MATE SLINU?", ktorú organizuje nadácia KVAPKA NÁDEJE na podporu Národného registra darcov kostnej drene SR. 

Cieľom kampane "MATE SLINU?" je informovať a edukovať širokú verejnosť o problematike onkologických ochorení krvotvorba (napr. leukémia) a motivovať čo najviac dobrovoľníkov, na prihlásenie sa do databázy potenciálnych darcov krvotvorných buniek. 

Požiadavky: Keďže ide o informačno-náborovú kampaň, je potrebná komunikatívnosť, asertivita a schopnosť zapamätať si a reprodukovať základné informácie o kampani. Dobrovoľníci budú poučení a zaškolení. Nakoľko ide o kampaň realizovanú na kultúrno-spoločenskom podujatí, kde môžu prísť dobrovoľníci do styku s rôznymi osobami, je dôležité aby boli schopní zvládať vypäté a stresujúce situácie. Dobrovoľníci zastupujú charitatívnu kampaň celoslovenského významu, ako aj Nadáciu Kvapka Nádeje a Národného registra darcov kostnej drene SR, preto je nevyhnutné aby svojim výzorom a správaním nepoškodzovali ich dobré meno. Dobrovoľníci musia byť schopní dopraviť sa do miesta konania podujatia a následne domov.

Čo dostanete ako benefit? Dobrovoľníci dostanú denný príspevok na stravu a pitný režim vo výške 20,- EUR/osoba/ deň. Dobrovoľníci dostanú propagačné tričko kampane, v ktorom budú počas podujatia oblečení a ktoré im po ukončení podujatia zostane ako darček - Informačný stánok bude v prevádzke do zotmenia a následne si dobrovoľníci budú môcť užiť festivalový večerný program podľa vlastného uváženia.

© 2024 Dobrovoľnícke centrum Trnavského kraja
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram