V Piešťanoch sme odštartovali Roadshow pre mimovládky

V utorok 16.4.2024 sa v piešťanskom CVČ Ahoj uskutočnilo prvé zo série informačných stretnutí, venovaných predovšetkým mimovládnym organizáciám pracujúcich s mládežou a dobrovoľníkmi.

Spolu s Národným inštitútom vzdelávania a mládeže sme vyrazili na „turné“ informačných stretnutí pre neziskové organizácie.

Prvá zastávka sa uskutočnila v utorok 16. apríla o 16.00 hod. v piešťanskom Centre voľného času Ahoj a bola určená všetkým z Piešťan a okolia, ktorí pracujú s dobrovoľníkmi a mládežou.  Venovali sme sa téme dobrovoľníctva, ale aj aktuálnym grantovým schémam v oblasti neformálneho vzdelávania mládeže.

V neposlednom rade je cieľom týchto stretnutí networking – spoznávanie sa, budovanie nových kontaktov, prípadne budúcich spoluprác. Preto sa už v blízkej dobe tešíme na ďalšie stretnutia s organizáciami a aktívnymi ľuďmi z ostatných krajských miest. 

Najbližšie sa uvidíme už 14.mája 2024 o 16:00 v Žitnoostrovskej knižnici v Dunajskej Strede a 8.6.2024 o 16:00 v ETC klube v Skalici.

Všetkých vás srdečne pozývame.

© 2024 Dobrovoľnícke centrum Trnavského kraja
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram