Po dvoch rokoch od podujatia EYOF 2022 sa na Banskobystrické Štiavničky vráti elita dorasteneckej atletiky. Čaká nás týždeň plný skvelého športu, dobrovoľníctva a nových zážitkov. Ak chceš byť toho súčasťou poznač si dátum a pridaj sa k tímu dobrovoľníkov. Pomôž nám vytvoriť skvelú atmosféru a bezchybný priebeh tohto veľkého medzinárodného podujatia v Banskej Bystrici.

Harmonogram pre dobrovoľníkov:

September 2023 - Február 2024: hlavný nábor dobrovoľníkov

Január 2024 - Marec 2024: pohovory

Apríl 2024 - Jún 2024: školenia

Júl 2024: 18. - 21.7.2024 ME U18 BB

Pozície v rámci podujatia:

Akreditácie, info desky, ubytovanie, catering, doprava a logistika, medical, media a marketing, VIP a ceremoniály a IT sekcia.

Požiadavky na dobrovoľníkov: od 16 rokov

Ako dobrovoľník máš k dispozícii ubytovanie (mimo BB), stravu, oblečenie, program pre dobrovoľníkov počas celého podujatia.

Tešíme sa že to spolu opäť zvládneme!

STAŇ SA DOBROVOĽNÍKOM A BUĎ PRI TOM! PRIHLÁS SA TU

Viac info na BLOGU

Zapojte sa do našich aktivít v rámci Parlamentu mladých mesta Vrbové, spoznaj aj nás v malebnom mestečku, poď s nami do dobrodrúžstva v rámci dobrovoľníctva. Dobrovoľníkom odovzdáme rôzne skúsenosti, či kompetenecie, ak nemáš však rád komunikáciu s ľuďmi, ktorú využívame pri podujatiach, tak ťa vieme zahltiť aj papiermi, alebo sociálnymi sieťami 🙂 Ak si aj z okolia u nás dobrovoľníkom preplácame cestovné náklady, tešíme sa už teraz na Teba.

© 2024 Dobrovoľnícke centrum Trnavského kraja
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram