Radi by sme vám ponúkli príležitosť pre 1 mladého človeka (vo veku 18-30 rokov) stať sa EZS dobrovoľníkom v našom tíme v Youth for Equality.

Ponuka je platná od jari 2023 na dobu do 10 mesiacov. Vybraný dobrovoľník získa mesačné vreckové, príspevok na stravu a ubytovanie. Hlavnou náplňou práce je spolupráca na medzinárodných projektoch a výpomoc s organizáciou lokálnych podujatí. Preto je dôležité, aby ovládal anglický jazyk aspoň na hovorovej úrovni a mal dostatočnú časovú voľnosť dochádzať každý deň do nášho officu v centre Trnavy. Výhodou je záujem o témy neformálneho vzdelávania, aktívneho občianstva a environmentalistiku. 

Je to výborná príležitosť získať skúsenosti s projektovým manažmentom, organizačné a komunikačné zručnosti, rozvíjať svoje talenty a pracovať s mládežou.

Prihláška je otvorená do 30.01.2023, pohovory s vybranými kandidátmi budú prebiehať v priebehu januára.

Do Baterkárne sa konečne vracia obľúbený knižný klub! Ľúbiš knihy a diskusie o knihách? Ber to ako znamenie, pretože hľadáme Koordinátora knižného klubu. Tvojou úlohou bude Klub zorganizovať (komunikácie, prihlasovanie účastníkov, nadstavenie pravidelnosti a pravidiel knižného klubu a i.) a viesť.

© 2024 Dobrovoľnícke centrum Trnavského kraja
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram