HĽADAME TÝCH NAJ!
Hľadáme dobrovoľnícku rozprávkovú posilu.
Hľadáme pomocné ruky, pod ktorými nám doslova vyrastie náš Lestival!
HĽADÁME DOBROVOĽNÍKOV!
Máš od 15 do 99 rokov?
Si zodpovedný, silák a nebojíš sa pomáhať, kde treba?
Ponúkame možnosť zažiť zákulisie tvorby festivalu. Baví ťa tvoriť a tráviť čas s deťmi?
Možnosť podieľať sa na príprave rozprávkového sveta?

Tak potom si to práve TY !

Do Baterkárne sa konečne vracia obľúbený knižný klub! Ľúbiš knihy a diskusie o knihách? Ber to ako znamenie, pretože hľadáme Koordinátora knižného klubu. Tvojou úlohou bude Klub zorganizovať (komunikácie, prihlasovanie účastníkov, nadstavenie pravidelnosti a pravidiel knižného klubu a i.) a viesť.

Pridaj sa k nám na 5-ty ročník festivalu nezávislého profesionálneho divadla Fokus – Pokus.

Náplň práce dobrovoľníkov na festivale

Koho hľadáme

Požiadavky 

Prečo si vybrať nás

Ak máš rád*rada divadelné umenie a chceš si vyskúšať ako funguje zákulisie festivalu, si pre nás ako stvorený*á. Tvoja kreativita u nás neostane nevypočutá. Radi sa zlepšujeme a prehodnocujeme ako festival funguje. Vo festivalovom tíme máme viacero osôb, ktoré svoje pôsobenie v kultúre začínali na dobrovoľníckych pozíciách. Dobrovoľníctvo u nás ťa môže motivovať meniť aj svoje okolie k lepšiemu. 
Výhody

Dodatočné informácie

Privítame každú pomocnú ruku. Ak máš čas na konci leta a rád*rada sa zapojíš kreatívne či inak na našom festivale smelo napíš. Stiahni so sebou aj kamošov, o ktorých vieš, že by ich táto ponuka mohla zaujímať a majú čas v rozmedzí konania festivalu 31. 8. – 3. 9. 2023.
Budeme radi, ak nám vyplníš dotazník TU


Tešíme sa na teba!

© 2024 Dobrovoľnícke centrum Trnavského kraja
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram