Do Baterkárne sa konečne vracia obľúbený knižný klub! Ľúbiš knihy a diskusie o knihách? Ber to ako znamenie, pretože hľadáme Koordinátora knižného klubu. Tvojou úlohou bude Klub zorganizovať (komunikácie, prihlasovanie účastníkov, nadstavenie pravidelnosti a pravidiel knižného klubu a i.) a viesť.

O vytvorení živých klubovní, kde bude môcť mládež zmysluplne tráviť čas po vyučovaní, sme v Trnave snívali dlho. Náš fokus je najmä na deti a mládež od 13 rokov. Túto vekovú kategóriu vnímame ako najcitlivejšiu v oblasti nadväzovania vzťahov a rozvíjania sa.

Náplň práce dobrovoľníkov v klubovni

Koho hľadáme

Požiadavky 

Prečo si vybrať nás

Pohodová hudba, v kuchynke klokoce voda na čaj, všade tulivaky a okolo teba je kopec mladých ľudí, čo hrajú kalčeto alebo len tak debatujú pri stole či na balkóne. Tak vyzerá atmosféra našich klubovní, kde hľadáme dobrovoľníkov

Výhody

Dodatočné informácie

Ak máš časové okno vo svojom dennom režime, viac ako 18 rokov a chuť venovať sa zmysluplnej práci s mládežou, vymýšľať s nimi aktivity a priučiť sa tvorbe a naplneniu projektov, vyplň túto ponuku. Pridať sa k nám môžeš kedykoľvek v priebehu roka.

Hľadáme viacero ľudí,  aby sme časovo pokryli prevádzku klubovne, takže ak máš kamošov a známych, čo ich baví takýto komunitný život a chcú trochu prispieť svojimi nápadmi, pošli im túto ponuku. Budeme sa tešiť.

Určite si premýšľal ako sa stať dobrovoľníkom. Je to veľmi jednoduché. Stačí sa pridať k nám. Vieme ti ponúknuť super kolektív plný mladých ľudí, ktorí spolu tvoria komunitu 2.0, pripravujú podujatia ako Hecni sa (amatérske adrenalínové preteky), Diskusie v parku, Hug Day - Deň objatia, sadia spolu stromčeky, zberajú odpadky, organizujú Stmeľovačky a Chaty 2.0 na utuženie kolektívu, či sa len stretnú a zájdu na pizzu. Tak neváhaj a poď do toho s nami 😉

Zapojte sa do našich aktivít v rámci Parlamentu mladých mesta Vrbové, spoznaj aj nás v malebnom mestečku, poď s nami do dobrodrúžstva v rámci dobrovoľníctva. Dobrovoľníkom odovzdáme rôzne skúsenosti, či kompetenecie, ak nemáš však rád komunikáciu s ľuďmi, ktorú využívame pri podujatiach, tak ťa vieme zahltiť aj papiermi, alebo sociálnymi sieťami 🙂 Ak si aj z okolia u nás dobrovoľníkom preplácame cestovné náklady, tešíme sa už teraz na Teba.

© 2024 Dobrovoľnícke centrum Trnavského kraja
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram