Milé dobrovoľníčky a dobrovoľníci, 

Máme pre dvoch z Vás ponuku dobrovoľníčenia na festivale CIBULAFEST, Holíč 21.- 23. júl 2023, v časoch od 10:00 do 20:00. Konkrétne ide o pomoc v informačno-náborovom stánku celoslovenskej verejnoprospešnej kampane "MATE SLINU?", ktorú organizuje nadácia KVAPKA NÁDEJE na podporu Národného registra darcov kostnej drene SR. 

Cieľom kampane "MATE SLINU?" je informovať a edukovať širokú verejnosť o problematike onkologických ochorení krvotvorba (napr. leukémia) a motivovať čo najviac dobrovoľníkov, na prihlásenie sa do databázy potenciálnych darcov krvotvorných buniek. 

Požiadavky: Keďže ide o informačno-náborovú kampaň, je potrebná komunikatívnosť, asertivita a schopnosť zapamätať si a reprodukovať základné informácie o kampani. Dobrovoľníci budú poučení a zaškolení. Nakoľko ide o kampaň realizovanú na kultúrno-spoločenskom podujatí, kde môžu prísť dobrovoľníci do styku s rôznymi osobami, je dôležité aby boli schopní zvládať vypäté a stresujúce situácie. Dobrovoľníci zastupujú charitatívnu kampaň celoslovenského významu, ako aj Nadáciu Kvapka Nádeje a Národného registra darcov kostnej drene SR, preto je nevyhnutné aby svojim výzorom a správaním nepoškodzovali ich dobré meno. Dobrovoľníci musia byť schopní dopraviť sa do miesta konania podujatia a následne domov.

Čo dostanete ako benefit? Dobrovoľníci dostanú denný príspevok na stravu a pitný režim vo výške 20,- EUR/osoba/ deň. Dobrovoľníci dostanú propagačné tričko kampane, v ktorom budú počas podujatia oblečení a ktoré im po ukončení podujatia zostane ako darček - Informačný stánok bude v prevádzke do zotmenia a následne si dobrovoľníci budú môcť užiť festivalový večerný program podľa vlastného uváženia.

© 2024 Dobrovoľnícke centrum Trnavského kraja
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram